Smile Project Kiełczów - Edyta Czuchańska-Czaja i Tomasz Skuza

Nowe miejsce,
doświadczony personel

Smile Project to nowe miejsce dla tych, którzy nie są w pełni usatysfakcjonowani dotychczasowym wyglądem swojego uśmiechu lub chcą poprawić jego drobne niedoskonałości.

Edyta Czuchańska-Czaja

Lekarz stomatolog, pracująca w zawodzie od 20 lat, specjalista stomatologii ogólnej.

W pracy ogromną satysfakcję daje mi kreowanie nowych uśmiechów u moich pacjentów. Osiągam to dzięki narzędziom współczesnej stomatologii i specjalistycznym szkoleniom. Ważne dla mnie jest to, aby  zabiegi, które przeprowadzam były jak najmniej inwazyjne i jak najbardziej bezbolesne. Zabiegi stomatologiczne, kiedy są wskazania, uzupełniam zabiegami medycyny estetycznej.

Sonia Jaroszyńska

Lekarz stomatolog

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestniczyłam w licznych kursach szkoleniowych z zakresu stomatologii zachowawczej i ortodoncji, aby podnosić swoje kwalifikacje i na bierząco monitorować najnowsze trendy w stomatologii. Zajmuje sie leczeniem zachowawczym dzieci oraz wczesnym leczeniem wad zgryzu. Swój zawód wykonuje zawsze z uśmiechem na twarzy.

Grażyna Zdrodowska-Kaniowska

Lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej

Łukasz Bomba

Lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie. W Smile Project zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pasjonat podróży i dobrego jedzenia.

Donat Mayer

Lekarz stomatolog

Aleksandra Sobańska

Asystentka stomatologiczna

Mgr fizjoterapii, absolwentka studium dla asystentek stomatologicznych, opiekuje się pacjentem podczas zabiegów oraz dba o sterylność narzędzi i stanowiska pracy lekarza.

Urszula Szymańska

Asystentka, higienistka stomatologiczna, technik radiologii